Модель: T-DM1TP0100
EAN: 8013975219225
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Waga: 0.529 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy LOVATO ELECTRIC DM1TP0100
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5S/0,5
Przekładnik prądowy DM1TP0100 służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5S przy obciążeniu maksymalnym 2,5VA oraz 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 3,75VA.
Obudowa urządzenia charakteryzuje się klasą szczelności IP30 i posiada średnicę wewnętrzną 28mm. Konstrukcja umożliwia montaż na przewodzie, na szynie DIN lub bezpośrednio na szynie prądowej o wymiarach 20x20mm, 25x15mm oraz 30x10mm.
Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 74,5 x 98,5 x 60mm. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -25°C do 50°C.