Модель: T-DM1TP0060
EAN: 8013975219201
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Waga: 0.25 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy LOVATO ELECTRIC DM1TP0060
Опис
Przekładnik prądowy 60/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy DM1TP0060 przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 60A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 dla obciążenia znamionowego do 1,5VA oraz 0,5S przy tym samym obciążeniu.
Konstrukcja urządzenia przewiduje możliwość montażu na przewodzie, szynie DIN lub szynie prądowej. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 28mm, a wymiary zewnętrzne obudowy to 74,5 x 98,5 x 60mm. Produkt jest kompatybilny z szynami prądowymi o wymiarach 20mm x 20mm, 25mm x 15mm oraz 30mm x 10mm.