Модель: T-DM1TMA0100
EAN: 8013975219003
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Waga: 0.333 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy LOVATO ELECTRIC DM1TMA0100
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy LOVATO ELECTRIC DM1TMA0100 służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu maksymalnym 1VA. Konstrukcja pozwala na montaż bezpośrednio na szynie prądowej.
Element został przystosowany do pracy w warunkach temperatury otoczenia mieszczącej się w przedziale od -25°C do 50°C. Przekładnik posiada wymiary 45,5x43,5x28mm i jest przeznaczony do montażu na szynie prądowej o maksymalnym rozmiarze 24mm x 24mm. Urządzenie wyposażono w przewód przyłączeniowy o długości 2m.