Модель: T-DMG611R6300
EAN: 8013975238394
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Waga: 0.84 kg
Відгуки: 0
Miernik: parametrów sieci LOVATO ELECTRIC DMG611R6300
Опис
Pomiar parametrów sieci 3-fazowej, prąd do 6300A, True RMS
Cyfrowy miernik parametrów sieci przeznaczony do montażu na panelu, wyposażony w wyświetlacz LCD. Urządzenie obsługuje pomiar True RMS dla napięcia AC w zakresie 50–415V oraz prądu AC w zakresie 315–6300A z dokładnością ±0,5%. Miernik umożliwia monitorowanie częstotliwości (45–65Hz), energii, mocy czynnej (dokładność ±1%), biernej, pozornej oraz współczynnika mocy w sieciach 3-fazowych.
Pomiar prądu odbywa się przy użyciu cewki Rogowskiego o średnicy 240mm i długości przewodu 2m. Miernik posiada port optyczny oraz interfejs RS485, obsługujący protokoły komunikacyjne Modbus ASCII i Modbus RTU. Zasilanie urządzenia realizowane jest w szerokim zakresie 100–440V AC lub 120–250V DC.
Konstrukcja przystosowana jest do montażu w otworze o wymiarach 92x92mm, przy całkowitych wymiarach obudowy 96x96x73,5mm. Stopień szczelności wynosi IP54 od strony czołowej oraz IP20 od strony złącz. W zestawie: cewka Rogowskiego. Urządzenie charakteryzuje się obsługą wielojęzycznego menu.