Модель: T-DMG611R3000
EAN: 8013975238387
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Waga: 0.84 kg
Відгуки: 0
Miernik: parametrów sieci LOVATO ELECTRIC DMG611R3000
Опис
Pomiar parametrów sieci 3-fazowej, True RMS, cewka Rogowskiego
Miernik cyfrowy LOVATO ELECTRIC DMG611R3000 przeznaczony jest do monitorowania parametrów sieci 3-fazowej w trybie True RMS. Urządzenie umożliwia pomiar napięcia AC w zakresie 50–415V oraz prądu AC przy użyciu cewki Rogowskiego w zakresie 150–3000A. Dodatkowo obsługuje pomiar częstotliwości (45–65Hz), mocy czynnej, biernej i pozornej, energii oraz współczynnika mocy.
Urządzenie przystosowane jest do montażu na panelu w otworze o wymiarach 92x92mm. Klasa szczelności wynosi IP20 od strony złącz oraz IP54 od strony czołowej. Zasilanie miernika realizowane jest w zakresie 100–440V AC lub 120–250V DC. Wymiary zewnętrzne przyrządu to 96x96x73,5mm. W zestawie: cewka Rogowskiego o średnicy 150mm i długości przewodu 2m.