Wkrętak: precyzyjny LINDSTRÖM 800-2-50ESD
Wkrętak: precyzyjny LINDSTRÖM 800-2-50ESD Wkrętak: precyzyjny LINDSTRÖM 800-2-50ESD
Модель: T-SA.800-2-50ESD
EAN: 8412243589341
Виробник: LINDSTRÖM
Waga: 0.012 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Wkrętak płaski 2,5x0,4mm, długość ostrza 50mm, wykonanie ESD
Wkrętak precyzyjny z płaskim grotem o rozmiarze 2,5x0,4 mm przeznaczony jest do prac montażowych wymagających ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Narzędzie posiada ostrze o długości 50 mm, które zostało poddane procesowi chromowania, natomiast sama końcówka grota jest czerniona. Całkowita długość wkrętaka wynosi 137 mm.