Модель: T-KEW7234-PP10A
Виробник: KYORITSU
Waga: 0.136 kg
Відгуки: 0
Przewody pomiarowe KYORITSU KEW7234-PP10A
Опис
Przewody pomiarowe 10A z wtykiem bananowym i zaciskiem krokodylkowym
Przewody pomiarowe przeznaczone są do pracy przy maksymalnym prądzie znamionowym 10A. Zestaw składa się z dwóch przewodów w kolorze czarnym oraz czerwonym.
Budowa akcesoriów obejmuje kątowe wtyki bananowe o średnicy 4 mm oraz zaciski krokodylkowe. Wyposażenie jest zgodne z normami bezpieczeństwa CAT III 1000V oraz EN 61010.