Модель: T-KEW2009R
Виробник: KYORITSU
Waga: 0.892 kg
Відгуки: 0
Miernik: wielofunkcyjny KYORITSU KEW2009R
Опис
Pomiar prądu AC/DC do 2kA, napięcia do 1kV
Miernik wielofunkcyjny KYORITSU KEW2009R to cyfrowy przyrząd cęgowy przeznaczony do pomiaru prądu AC oraz DC w zakresach 400A i 2kA. Urządzenie umożliwia również pomiar napięcia DC do 1kV, napięcia AC do 750V, rezystancji w zakresach 0,4kΩ i 4kΩ oraz częstotliwości od 10Hz do 4kHz. Maksymalna średnica mierzonego przewodu wynosi 55mm, co pozwala na pracę z przewodami o większym przekroju.
Dokładność pomiaru prądu DC wynosi ±(1,3% + 2 digit), natomiast dla prądu AC jest to ±(2% + 5 digit). Pomiar napięcia DC cechuje się dokładnością ±(1% + 2 digit), a dla napięcia AC parametr ten wynosi ±(1,5% + 5 digit). Miernik wyposażono w funkcję HOLD służącą do zatrzymania wskazań wyświetlacza oraz funkcję PEAK HOLD umożliwiającą zapamiętanie sygnałów impulsowych. Przyrząd posiada również funkcję testu ciągłości obwodu z sygnalizacją akustyczną poniżej 20Ω.
Wyniki pomiarów prezentowane są na wyświetlaczu LCD. Urządzenie jest zasilane dwiema bateriami R6 AA 1,5V, a jego masa z bateriami wynosi 540g. Wymiary obudowy to 250x105x49mm. Miernik jest zgodny z normami CAT IV 600V oraz EN 61010. W zestawie: pokrowiec, przewody pomiarowe.