Модель: T-KT-809622M32H
Виробник: KING TONY
Waga: 1 kg
Відгуки: 0
Nasadka KING TONY 809622M32H
Опис
Nasadka KING TONY 809622M32H
Nasadka udarowa imbusowa 32mm, gniazdo 1", długość 93mm
Nasadka udarowa imbusowa o rozmiarze 32mm przeznaczona jest do pracy z narzędziami posiadającymi gniazdo montażowe o rozmiarze 1". Narzędzie zostało wykonane ze stali chromowo-molibdenowej, co zapewnia odporność na obciążenia generowane podczas pracy z kluczami udarowymi.
Całkowita długość nasadki wynosi 93mm. Konstrukcja narzędzia przystosowana jest do pracy z dużymi momentami obrotowymi w środowiskach warsztatowych i przemysłowych.