Модель: T-KT-809622M27H
Виробник: KING TONY
Waga: 0.96 kg
Відгуки: 0
Nasadka KING TONY 809622M27H
Опис
Nasadka KING TONY 809622M27H
Nasadka udarowa imbusowa HEX 27mm, mocowanie 1"
Nasadka udarowa typu HEX o rozmiarze 27 mm została zaprojektowana do pracy z kluczami wyposażonymi w gniazdo uchwytu 1". Konstrukcja narzędzia umożliwia przenoszenie wysokich obciążeń udarowych, co sprawdza się w pracach warsztatowych i serwisowych.
Element został wykonany ze stali chromowo-molibdenowej, która charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością mechaniczną. Całkowita długość nasadki wynosi 93 mm, co zapewnia dostęp do elementów złącznych osadzonych w głębszych otworach lub miejscach o ograniczonej przestrzeni roboczej.