Модель: T-KT-809622M24H
Виробник: KING TONY
Waga: 0.93 kg
Відгуки: 0
Nasadka KING TONY 809622M24H
Опис
Nasadka KING TONY 809622M24H
Nasadka udarowa imbus HEX 24mm, gniazdo 1"
Element posiada gniazdo mocujące o rozmiarze 1 cala oraz końcówkę roboczą HEX 24 mm. Całkowita długość nasadki wynosi 93 mm, co umożliwia dostęp do śrub w miejscach o ograniczonej przestrzeni roboczej.