Модель: T-KT-809622M22H
Виробник: KING TONY
Waga: 0.92 kg
Відгуки: 0
Nasadka KING TONY 809622M22H
Опис
Nasadka KING TONY 809622M22H
Nasadka udarowa imbusowa HEX 22mm, gniazdo 1", długość 93mm
Nasadka udarowa o rozmiarze klucza HEX 22 mm przeznaczona jest do pracy z narzędziami o gnieździe uchwytu 1". Konstrukcja typu imbus umożliwia współpracę ze śrubami i nakrętkami wyposażonymi w gniazdo sześciokątne.
Element został wykonany ze stali chromowo-molibdenowej, co zapewnia odporność na duże obciążenia udarowe. Całkowita długość nasadki wynosi 93 mm.