Модель: T-KT-809622M19H
Виробник: KING TONY
Waga: 0.9 kg
Відгуки: 0
Nasadka KING TONY 809622M19H
Опис
Nasadka KING TONY 809622M19H
Nasadka udarowa imbusowa 1", rozmiar 19mm, długość 93mm
Element posiada gniazdo uchwytu o rozmiarze 1", przy szerokości klucza wynoszącej 19mm (HEX). Całkowita długość nasadki wynosi 93mm, co umożliwia pracę w miejscach o ograniczonej przestrzeni.