Модель: T-KT-12D21MRN
Виробник: KING TONY
Waga: 4.1 kg
Відгуки: 0
Klucz-zestaw KING TONY 12D21MRN
Опис
Zestaw kluczy KING TONY 12D21MRN
Zestaw 21 kluczy płasko-oczkowych 6–32mm w etui
Zestaw zawiera 21 kluczy płasko-oczkowych o rozmiarach od 6mm do 32mm. W skład kompletu wchodzą narzędzia w rozmiarach: 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm, 19mm, 20mm, 21mm, 22mm, 24mm, 27mm, 30mm oraz 32mm.