Klucz-zestaw KING TONY 12D12MRS
Klucz-zestaw KING TONY 12D12MRS Klucz-zestaw KING TONY 12D12MRS
Модель: T-KT-12D12MRS
Виробник: KING TONY
Waga: 1.342 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Zestaw kluczy King Tony 12D12MRS
Klucz płasko-oczkowy 12szt., rozmiary 8–22mm, w futerale
Zestaw zawiera 12 kluczy płasko-oczkowych, przeznaczonych do prac montażowych i warsztatowych. W skład kompletu wchodzą narzędzia o rozmiarach 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 16mm, 17mm, 18mm, 19mm oraz 22mm. Całość dostarczana jest w futerale, który ułatwia przechowywanie i organizację narzędzi. Zestaw umożliwia obsługę szerokiego zakresu średnic śrub i nakrętek w standardowych zastosowaniach warsztatowych.