Модель: T-KT-19B01719
Виробник: KING TONY
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Klucz: oczkowy KING TONY 19B01719
Опис
Klucz KING TONY 19B01719
Klucz oczkowy dwustronny 17mm, 19mm, długość 407mm
Klucz oczkowy dwustronny przeznaczony jest do obsługi elementów złącznych o rozmiarach 17 mm oraz 19 mm. Narzędzie zostało wykonane ze stali chromowo-molibdenowej, co zapewnia wymaganą wytrzymałość materiałową podczas eksploatacji. Całkowita długość klucza wynosi 407 mm.