Модель: T-KT-115005MR
Виробник: KING TONY
Waga: 0.059 kg
Відгуки: 0
Klucz: imbus KING TONY 115005MR
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Klucz imbusowy KING TONY 115005MR
Klucz imbusowy HEX 5mm, długość całkowita 188mm
Klucz imbusowy z końcówką kulistą HEX 5mm przeznaczony jest do prac montażowych i serwisowych. Narzędzie wyposażone jest w rękojeść typu T, która umożliwia uzyskanie odpowiedniego momentu dokręcania przy zachowaniu pewnego chwytu. Długość całkowita klucza wynosi 188mm, natomiast długość samej części roboczej to 150mm.