Модель: T-KT-7CA15-10M
Виробник: KING TONY
Waga: 0.886 kg
Відгуки: 0
Giętarka do rur KING TONY 7CA15-10M
Опис
Giętarka do rur 5mm, 6mm, 8mm, 10mm
Giętarka do rur KING TONY 7CA15-10M to narzędzie przeznaczone do precyzyjnego kształtowania przewodów. Urządzenie obsługuje cztery średnice rur: 5mm, 6mm, 8mm oraz 10mm.