Oscyloskop: cyfrowy KEYSIGHT EDUX1052G
Oscyloskop KEYSIGHT EDUX1052G
Oscyloskop cyfrowy DSO 50MHz, 2 kanały, próbkowanie 1Gsps
Cyfrowy oscyloskop DSO KEYSIGHT EDUX1052G charakteryzuje się pasmem 50MHz oraz dwoma kanałami pomiarowymi. Urządzenie oferuje próbkowanie na poziomie 1Gsps, długość rekordu pamięci 200kpts oraz rozdzielczość pionową 8-bit. Czas narastania wynosi ≤7ns, a czułość wejściowa mieści się w zakresie od 500µV/dz do 10V/dz przy impedancji 1MΩ/16pF.
Urządzenie posiada interfejsy LAN oraz USB, a podstawa czasu jest regulowana w zakresie 5ns do 50s/dz. Sprzężenie wejścia obsługuje tryby AC i DC, natomiast sprzężenie wyzwalania obejmuje dodatkowo filtry dolno- i górnoprzepustowe. Zasilanie przyrządu mieści się w zakresie 100-240V AC. Wymiary zewnętrzne oscyloskopu to 314x165x130mm.