Модель: T-SA.408V-8-175
EAN: 8414909208337
Виробник: IRIMO
Waga: 0.115 kg
Відгуки: 0
Wkrętak: izolowany IRIMO 408V-8-175
Опис
Wkrętak płaski IRIMO 408V-8-175
Wkrętak izolowany płaski 8x1,2mm, długość ostrza 175mm
Wkrętak izolowany z grotem płaskim o wymiarach 8x1,2mm przeznaczony jest do prac z elementami wyposażonymi w gniazda płaskie. Narzędzie posiada ostrze o długości 175mm, a jego całkowita długość wynosi 295mm.