Модель: T-SA.408V-6.5-150
EAN: 8414909208313
Виробник: IRIMO
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Wkrętak: izolowany IRIMO 408V-6.5-150
Опис
Wkrętak izolowany płaski 6,5x1,2mm, długość ostrza 150mm
Wkrętak izolowany z grotem płaskim o wymiarach 6,5x1,2mm przeznaczony jest do prac z elementami pod napięciem. Długość ostrza narzędzia wynosi 150mm, a jego długość całkowita to 260mm.