Модель: T-SA.42B-H8-200
EAN: 7314150281756
Виробник: IRIMO
Waga: 0.17 kg
Відгуки: 0
Klucz: imbus IRIMO 42B-H8-200
Опис
Klucz imbusowy IRIMO 42B-H8-200
Klucz imbusowy HEX 8mm, kulisty, długość 250mm
Klucz imbusowy o rozmiarze grota HEX 8mm wyposażony w końcówkę kulistą, która ułatwia pracę pod kątem w trudno dostępnych miejscach. Narzędzie posiada długość ostrza wynoszącą 200 mm oraz długość całkowitą 250 mm.