Модель: T-SA.42B-H6-200
EAN: 7314150281749
Виробник: IRIMO
Waga: 0.115 kg
Відгуки: 0
Klucz: imbus IRIMO 42B-H6-200
Опис
Klucz imbusowy IRIMO 42B-H6-200
Klucz imbusowy kulisty 6mm, długość ostrza 200mm, rękojeść T
Klucz imbusowy z końcówką kulistą posiada rozmiar grota 6mm oraz długość ostrza wynoszącą 200mm. Narzędzie zostało wyposażone w ergonomiczną rękojeść typu T, która ułatwia operowanie kluczem podczas prac montażowych. Całkowita długość konstrukcji wynosi 250mm. Wykonanie narzędzia jest zgodne z normą DIN ISO 2936.