Модель: T-SA.42B-H3-100
EAN: 8414909223897
Виробник: IRIMO
Waga: 0.02 kg
Відгуки: 0
Klucz: imbus IRIMO 42B-H3-100
Опис
Klucz imbusowy IRIMO 42B-H3-100
Klucz imbusowy HEX 3mm, grot kulisty, rękojeść T
Klucz imbusowy z grotem kulistym o rozmiarze 3mm jest przeznaczony do prac z wkrętami z gniazdem sześciokątnym. Narzędzie zostało wyposażone w rękojeść typu T, która umożliwia uzyskanie odpowiedniego momentu obrotowego podczas dokręcania i odkręcania połączeń.
Długość ostrza wynosi 100mm, natomiast całkowita długość narzędzia to 130mm. Konstrukcja końcówki typu kulistego ułatwia pracę pod kątem w trudno dostępnych miejscach. Produkt jest zgodny z normą DIN ISO 2936.