Taśma: termoprzewodząca IPT TT720-25MM-25M
Taśma termoprzewodząca 25mm x 25m, przewodność 1W/mK
Dwustronna taśma termoprzewodząca IPT o szerokości 25 mm i długości 25 m została zaprojektowana do łączenia oraz mocowania radiatorów. Nośnik taśmy wykonano z materiału PET, a jej grubość wynosi 0,2 mm przy gęstości 1,6 g/cm³. Produkt charakteryzuje się wytrzymałością na rozciąganie na poziomie 7,1 N/cm oraz wysoką siłą klejenia.
Parametry termiczne taśmy pozwalają na pracę w zakresie od -30°C do 120°C, z możliwością krótkotrwałego wystawienia na temperatury do 180°C. Materiał wykazuje odporność na wysokie temperatury oraz posiada wytrzymałość dielektryczną 6 kV/mm. Bezpieczeństwo użytkowania potwierdza klasa palności UL94V-0.