Taśma: termoprzewodząca IPT TT707-15MM-25M
Taśma termoprzewodząca 0,8W/mK, szerokość 15mm, długość 25m
Taśma termoprzewodząca o szerokości 15mm i długości 25m charakteryzuje się przewodnością cieplną na poziomie 0,8W/mK. Produkt wykonano z polietylenu LD w wersji dwustronnej, co umożliwia skuteczne łączenie i mocowanie radiatorów w układach elektronicznych. Grubość taśmy wynosi 0,2mm, a jej gęstość to 1,6g/cm³.
Materiał wykazuje odporność na temperaturę w zakresie roboczym od -20°C do 120°C, z możliwością pracy krótkotrwałej do 180°C. Wytrzymałość dielektryczna wynosi 6kV/mm, natomiast wytrzymałość na rozciąganie osiąga wartość 7,1N/cm. Taśma spełnia wymagania klasy palności UL94V-0.