Taśma: termoprzewodząca IPT TT707-12MM-25M
Taśma termoprzewodząca 12mm x 25m, przewodność cieplna 0,8W/mK
Dwustronna taśma termoprzewodząca o szerokości 12 mm i długości 25 m znajduje zastosowanie w procesach łączenia oraz mocowania radiatorów. Produkt wykonano na bazie polietylenu LD, co zapewnia stabilność mechaniczną przy grubości warstwy 0,2 mm. Materiał charakteryzuje się gęstością 1,6 g/cm³ oraz wytrzymałością na rozciąganie na poziomie 7,1 N/cm.
Parametry techniczne obejmują przewodność cieplną wynoszącą 0,8 W/mK oraz wytrzymałość dielektryczną 6 kV/mm. Taśma wykazuje odporność na temperaturę w zakresie roboczym od -20°C do 120°C, z możliwością pracy krótkotrwałej do 180°C. Klasa palności materiału jest zgodna z normą UL94V-0.