Taśma: termoprzewodząca IPT TERMOPAD SP450-SB-2.0 25MM 5M
Taśma termoprzewodząca 25mm x 5m, przewodność 2W/mK
Taśma termoprzewodząca o szerokości 25 mm i długości 5 m została wykonana z kompozytu na bazie żelu silikonowego oraz włókna szklanego. Charakteryzuje się grubością 0,45 mm oraz przewodnością cieplną na poziomie 2 W/mK, co ułatwia odprowadzanie ciepła w układach elektronicznych. Materiał wykazuje odporność na ścieranie oraz posiada klasę palności UL94V-0.
Parametry techniczne obejmują wytrzymałość na rozciąganie wynoszącą 2,5 MPa oraz napięcie przebicia na poziomie 4 kV. Produkt przystosowany jest do pracy w szerokim zakresie temperatur od -40 do 200°C. Taśma dostarczana jest w postaci rolki i występuje w wersji bez kleju.