Taśma: termoprzewodząca IPT TERMOPAD SP450-SB-0.8 25MM 5M
Taśma termoprzewodząca 0,8W/mK, szerokość 25mm, długość 5m
Taśma termoprzewodząca o grubości 0,45 mm przeznaczona jest do wspomagania odprowadzania ciepła w układach elektronicznych. Produkt wykonany jest z kompozytu na bazie żelu silikonowego oraz włókna szklanego, co zapewnia mu odpowiednie parametry mechaniczne i termiczne. Oferowana w postaci rolki o szerokości 25 mm oraz długości 5 m.
Parametry techniczne taśmy obejmują przewodność cieplną na poziomie 0,8 W/mK oraz napięcie przebicia wynoszące 4 kV. Materiał charakteryzuje się odpornością na ścieranie oraz wytrzymałością na rozciąganie rzędu 2,5 MPa. Taśma wykazuje klasę palności UL94V-0 i może być eksploatowana w szerokim zakresie temperatur pracy od -40 do 200°C.