Taśma: termoprzewodząca IPT TERMOPAD SP450-SB-0.8 25MM 25M
Taśma termoprzewodząca 0,8W/mK, wymiary 25mm x 25m, 0,45mm
Taśma termoprzewodząca o grubości 0,45 mm przeznaczona jest do odprowadzania ciepła z podzespołów elektronicznych. Produkt charakteryzuje się współczynnikiem przewodności cieplnej na poziomie 0,8 W/mK oraz napięciem przebicia wynoszącym 4 kV. Wykonana została z kompozytu na bazie żelu silikonowego i włókna szklanego, co zapewnia stabilność parametrów w zakresie temperatur od -40 do 200°C.
Taśma dostarczana jest w postaci rolki o szerokości 25 mm i długości 25 m. Materiał posiada klasę palności UL94V-0, wykazuje wytrzymałość na rozciąganie do 2,5 MPa oraz odporność na ścieranie. Produkt przeznaczony jest do zastosowań, w których wymagane jest skuteczne odprowadzanie ciepła przy jednoczesnym zachowaniu izolacji elektrycznej.