Taśma: termoprzewodząca IPT TERMOPAD SP230-SB-2.0 50MM 5M
Taśma termoprzewodząca 50mm x 5m, przewodność cieplna 2W/mK
Taśma termoprzewodząca o szerokości 50 mm i długości 5 m przeznaczona jest do wspomagania odprowadzania ciepła w układach elektronicznych. Produkt wykonany jest z kompozytu na bazie żelu silikonowego oraz włókna szklanego, co zapewnia mu odpowiednią strukturę przy grubości wynoszącej 0,23 mm.
Materiał charakteryzuje się przewodnością cieplną na poziomie 2 W/mK oraz napięciem przebicia 4 kV. Taśma wykazuje odporność na ścieranie i spełnia wymogi klasy palności UL94V-0, co pozwala na jej stosowanie w szerokim zakresie temperatur roboczych od -40°C do 200°C.
Wytrzymałość na rozciąganie wynosi 2,5 MPa. Taśma dostarczana jest w postaci rolki i jest to wersja bez kleju.