Taśma: termoprzewodząca IPT TERMOPAD SP230-SB-2.0 25MM 25M
Taśma termoprzewodząca 25mm x 25m, przewodność 2W/mK, -40...200°C
Taśma termoprzewodząca o szerokości 25 mm oraz długości 25 m służy do wspomagania odprowadzania ciepła w układach elektronicznych. Produkt wykonany jest z kompozytu na bazie żelu silikonowego wzmocnionego włóknem szklanym, co zapewnia stabilność fizyczną przy grubości 0,23 mm. Materiał wykazuje odporność na ścieranie oraz posiada klasę palności UL94V-0.
Parametry techniczne obejmują przewodność cieplną na poziomie 2 W/mK oraz wytrzymałość na rozciąganie wynoszącą 2,5 MPa. Taśma charakteryzuje się wysokim napięciem przebicia o wartości 4 kV, co pozwala na zastosowanie w środowiskach o podwyższonych wymogach izolacyjnych. Zakres temperatury pracy wynosi od -40°C do 200°C.