Taśma: termoprzewodząca IPT TERMOPAD SP230-SB-0.8 50MM 5M
Taśma termoprzewodząca 50mm x 5m, przewodność 0,8W/mKTaśma termoprzewodząca o szerokości 50 mm i długości 5 m przeznaczona jest do ułatwiania odprowadzania ciepła w układach elektronicznych. Produkt charakteryzuje się grubością 0,23 mm oraz współczynnikiem przewodności cieplnej na poziomie 0,8 W/mK. Wykonana została z kompozytu na bazie żelu silikonowego oraz włókna szklanego, co zapewnia odporność na ścieranie. Właściwości fizyczne materiału obejmują wytrzymałość na rozciąganie wynoszącą 2,5 MPa oraz napięcie przebicia na poziomie 4 kV. Taśma zachowuje parametry pracy w zakresie temperatur od -40°C do 200°C. Klasyfikacja palności produktu jest zgodna z normą UL94V-0. Taśma dostarczana jest w postaci rolki i występuje w wersji bez warstwy klejącej. Jej struktura pozwala na stosowanie w warunkach wymagających wydajnej wymiany ciepła przy zachowaniu właściwości dielektrycznych.