Taśma: termoprzewodząca IPT TERMOPAD SP230-SB-0.8 25MM 5M
Taśma termoprzewodząca 25mm x 5m, przewodność cieplna 0,8W/mK
Taśma termoprzewodząca o szerokości 25 mm i długości 5 m służy do wspomagania odprowadzania ciepła w układach elektronicznych. Produkt charakteryzuje się grubością 0,23 mm oraz współczynnikiem przewodności cieplnej na poziomie 0,8 W/mK. Konstrukcja taśmy opiera się na kompozycie z żelu silikonowego oraz włókna szklanego, co zapewnia napięcie przebicia wynoszące 4 kV.
Materiał wykazuje odporność na ścieranie oraz wytrzymałość na rozciąganie do 2,5 MPa. Taśma spełnia wymogi klasy palności UL94V-0 i może być eksploatowana w szerokim zakresie temperatur roboczych od -40°C do 200°C. Jest dostarczana w formie rolki w wersji bez kleju.