Taśma: mocująca IPT 7020 AKRYLOWA 2MM 12MM-16.5M
Taśma dwustronna 12mm x 16,5m, klej akrylowy, zakres -20...120°C
Taśma mocująca IPT to dwustronny produkt o szerokości 12 mm i długości 16,5 m. Nośnik wykonany ze spienionego akrylu o grubości 2 mm zapewnia zdolność dopasowania do klejonych elementów oraz wytrzymałość na ścinanie. Przezroczysta struktura taśmy umożliwia dyskretne łączenie materiałów.