Koło HURAGAN HUR-SCSRDH115
Koło HURAGAN HUR-SCSRDH115 Koło HURAGAN HUR-SCSRDH115
Модель: T-HUR-SCSRDH115
Виробник: HURAGAN
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Koło HURAGAN HUR-SCSRDH115
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Koło HURAGAN HUR-SCSRDH115
Koło o średnicy 115mm, otwór mocujący 22mm
Akcesorium do elektronarzędzi w postaci koła o średnicy zewnętrznej 115mm oraz grubości 13mm. Element posiada otwór mocujący o średnicy 22mm.