Модель: T-HTI-HV005036
EAN: 8033772799195
Виробник: HT INSTRUMENTS
Waga: 6.641 kg
Відгуки: 0
Miernik: instalacji elektrycznej HT INSTRUMENTS MACROTESTG3
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Miernik instalacji elektrycznej HT INSTRUMENTS HV005036
Pomiar parametrów instalacji elektrycznych z obsługą WiFi i USB
Miernik instalacji elektrycznej HT INSTRUMENTS HV005036 to urządzenie przeznaczone do szerokiego zakresu pomiarów elektrycznych. Sprzęt umożliwia badanie ciągłości obwodu, rezystancji izolacji w zakresie od 0,01MΩ do 2GΩ przy napięciach probierczych 50V, 100V, 250V, 500V oraz 1kV, a także pomiar rezystancji uziemienia od 10mΩ do 50kΩ z dokładnością ±(2% + 2 digit). Urządzenie obsługuje testy wyłączników RCD typu AC, A oraz B, a także pozwala na analizę impedancji pętli zwarcia, parametrów mocy czynnej i biernej, harmonicznych oraz prądów upływu.
Konstrukcja urządzenia bazuje na kolorowym, dotykowym wyświetlaczu LCD TFT o rozdzielczości 320x240 pikseli z funkcją podświetlenia. Zintegrowana pamięć pozwala na zapisanie do 999 wyników pomiarów, które można przesyłać za pośrednictwem interfejsu USB lub łączności WiFi, współpracując z oprogramowaniem HTanalysis App. Miernik charakteryzuje się klasą szczelności IP40 i jest zasilany za pomocą sześciu akumulatorów Ni-MH AA 1,2V. Urządzenie spełnia wymogi norm CAT IV 300V oraz EN 61557-1.
Urządzenie o wymiarach 225x165x75mm i masie 1,2kg jest przystosowane do pracy w terenie. Testy ciągłości obwodu wspierane są przez sygnały akustyczne oraz optyczne. W zestawie: certyfikat kalibracji, kabel USB, krokodylki 4 szt., pasek na szyję, przewody pomiarowe 4 szt., rysik, walizka, zasilacz AC 230V.