Модель: T-MALSWS-B50/2.5GE
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy HIRSCHMANN T&M MALSWS-B50/2.5GE
Опис
Przewód pomiarowy 32A, 1kV, długość 0,5m, kolor żółty
Przewód pomiarowy o długości 0,5 m został zaprojektowany do pracy pod napięciem znamionowym 1 kV oraz przy natężeniu prądu do 32 A. Konstrukcja przewodu obejmuje gniazdo bananowe 4 mm oraz wtyk bananowy z gniazdem osiowym 4 mm, co zapewnia uniwersalność w połączeniach laboratoryjnych. Całość jest w wersji izolowanej, co podnosi bezpieczeństwo użytkowania podczas wykonywania pomiarów elektrycznych.
Do wykonania styków użyto mosiądzu z niklowaną powłoką, natomiast izolację przewodu o przekroju 2,5 mm² stanowi PVC. Komponent ten wykazuje zgodność z normami CAT II 1000V oraz EN 61010. Przewód w kolorze żółtym jest przystosowany do pracy w zakresie temperatur od -15°C do 70°C.