Модель: T-MALSWS-B25/2.5SW
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy HIRSCHMANN T&M MALSWS-B25/2.5SW
Опис
Przewód pomiarowy 32A, 1kV, długość 0,25m, czarny
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m przeznaczony jest do transmisji sygnałów elektrycznych przy zachowaniu prądu znamionowego 32 A oraz napięcia znamionowego 1 kV. Wyposażony został w gniazdo bananowe 4 mm oraz wtyk bananowy z gniazdem osiowym 4 mm, co umożliwia sprawne łączenie z innymi elementami układów pomiarowych. Izolowana wersja złącza oraz przekrój przewodu wynoszący 2,5 mm² zapewniają stabilną pracę w wymaganych parametrach elektrycznych.
Konstrukcja oparta jest na wysokiej jakości materiałach: styki wykonano z niklowanego mosiądzu, a izolację przewodu z tworzywa PVC. Komponent spełnia wymogi norm CAT II 1000V oraz EN 61010, co potwierdza jego przeznaczenie do pracy w określonych środowiskach pomiarowych. Element przystosowany jest do eksploatacji w zakresie temperatur pracy od -15°C do 70°C.