Модель: T-MALSWS-B25/2.5BL
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy HIRSCHMANN T&M MALSWS-B25/2.5BL
Опис
Przewód pomiarowy 32A, 1kV, długość 0,25m, gniazdo bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m charakteryzuje się prądem znamionowym 32 A oraz napięciem znamionowym 1 kV. Został wyposażony w gniazdo bananowe 4 mm oraz wtyk bananowy z gniazdem osiowym 4 mm, posiadające izolowaną konstrukcję. Przekrój żyły przewodu wynosi 2,5 mm², a całość utrzymana jest w niebieskiej kolorystyce.
Styki przewodu wykonano z niklowanego mosiądzu, co wpływa na parametry połączeniowe elementu. Izolację zewnętrzną stanowi PVC, zapewniające elastyczność w temperaturze pracy od -15 do 70°C. Komponent spełnia wymogi bezpieczeństwa określone w normie EN 61010 oraz posiada klasyfikację CAT II 1000V.