Модель: T-MALSWS-B200/2.5SW
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy HIRSCHMANN T&M MALSWS-B200/2.5SW
Опис
Przewód pomiarowy 32A, 1kV, długość 2m, czarny
Przewód pomiarowy o długości 2 metrów przystosowany jest do pracy przy prądzie znamionowym 32A oraz napięciu 1kV. Konstrukcja przewodu obejmuje gniazdo bananowe 4mm oraz wtyk bananowy wyposażony w gniazdo osiowe 4mm. Elementy stykowe zostały wykonane z niklowanego mosiądzu, co zapewnia odpowiednią przewodność w układach pomiarowych.
Izolowany przewód o przekroju 2,5mm² wykonany jest z PVC, co pozwala na użytkowanie go w zakresie temperatur od -15 do 70°C. Komponent spełnia wymagania normy EN 61010 w kategorii CAT II 1000V. Produkt w kolorze czarnym przeznaczony jest do zastosowań w pomiarach elektrycznych wymagających izolowanych połączeń.