Модель: T-MALSWS-B100/2.5WE
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy HIRSCHMANN T&M MALSWS-B100/2.5WE
Опис
Przewód pomiarowy 32A, 1kV, długość 1m, biały
Przewód pomiarowy HIRSCHMANN T&M o długości 1 m wyposażony jest w gniazdo bananowe 4 mm oraz wtyk bananowy z gniazdem osiowym 4 mm. Produkt przystosowany jest do pracy z prądem znamionowym 32 A oraz napięciem znamionowym do 1 kV. Izolowane złącza zapewniają bezpieczeństwo podczas eksploatacji, a styki wykonane z niklowanego mosiądzu zapewniają odpowiednie parametry połączenia.
Konstrukcja przewodu o przekroju 2,5 mm² wykorzystuje izolację wykonaną z PVC, co pozwala na użytkowanie w zakresie temperatur od -15°C do 70°C. Akcesorium jest zgodne z normą EN 61010 oraz spełnia wymogi bezpieczeństwa kategorii CAT II 1000V. Przewód w kolorze białym przeznaczony jest do wykorzystania w instalacjach pomiarowych zgodnie z podanymi parametrami elektrycznymi.