Модель: T-MALSWS-B100/2.5GR
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy HIRSCHMANN T&M MALSWS-B100/2.5GR
Опис
Przewód pomiarowy 1m, 32A, 1kV, gniazda bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 1 m wyposażony w gniazdo bananowe 4 mm oraz wtyk bananowy z gniazdem osiowym 4 mm. Produkt charakteryzuje się prądem znamionowym 32 A oraz napięciem znamionowym 1 kV. Złącza posiadają izolację oraz niklowane pokrycie styków wykonanych z mosiądzu.
Przewód o przekroju 2,5 mm² posiada izolację zewnętrzną wykonaną z PVC w kolorze szarym. Element przystosowany jest do pracy w zakresie temperatur od -15°C do 70°C. Konstrukcja spełnia wymogi normy EN 61010 oraz kategorii pomiarowej CAT II 1000V.