Модель: T-MALSWS-B100/2.5GN
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy HIRSCHMANN T&M MALSWS-B100/2.5GN
Опис
Przewód pomiarowy 32A, 1kV, długość 1m, zielony
Przewód pomiarowy o długości 1 metra charakteryzuje się prądem znamionowym 32A oraz napięciem znamionowym 1kV. Konstrukcja końcówek obejmuje gniazdo bananowe 4mm oraz wtyk bananowy z gniazdem osiowym 4mm. Elementy stykowe wykonano z mosiądzu z powłoką niklowaną.
Przewód posiada izolację typu PVC oraz izolowane złącza, co pozwala na pracę w temperaturach od -15°C do 70°C. Przekrój przewodu wynosi 2,5mm², a produkt jest zgodny z normą EN 61010 oraz wymogami kategorii pomiarowej CAT II 1000V. Kolor izolacji przewodu to zielony.