Модель: T-MALSWS-B100/2.5BR
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy HIRSCHMANN T&M MALSWS-B100/2.5BR
Опис
Przewód pomiarowy 1m, 32A, 1kV, gniazdo i wtyk 4mm
Przewód pomiarowy o długości 1 metra charakteryzuje się prądem znamionowym 32A oraz napięciem znamionowym 1kV. Konstrukcja elementu obejmuje gniazdo bananowe 4mm oraz wtyk bananowy z gniazdem osiowym 4mm. Izolowane złącza wykonane zostały z mosiądzu z powłoką niklowaną, co zapewnia odpowiednie parametry połączeniowe w codziennej eksploatacji.
Izolację zewnętrzną przewodu o przekroju 2,5mm² stanowi tworzywo PVC w kolorze brązowym. Komponent może pracować w szerokim zakresie temperatur od -15°C do 70°C. Produkt jest zgodny z normą EN 61010 i posiada klasyfikację bezpieczeństwa CAT II 1000V.