Модель: T-MALSWS-B100/2.5BL
Виробник: HIRSCHMANN T&M
Waga: 0.05 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy HIRSCHMANN T&M MALSWS-B100/2.5BL
Опис
Pomiar napięcia 1kV, prąd 32A, długość 1m
Przewód pomiarowy o długości 1 m wyposażony w gniazdo bananowe 4 mm oraz wtyk bananowy z gniazdem osiowym 4 mm. Konstrukcja zapewnia dopuszczalne natężenie prądu rzędu 32 A oraz napięcie znamionowe 1 kV. Złącza w wersji izolowanej zostały wykonane z niklowanego mosiądzu, co zapewnia stabilność połączeń.
Element ten jest zgodny z normą EN 61010 oraz posiada klasyfikację CAT II 1000V. Przewód posiada izolację wykonaną z PVC, a jego przekrój wynosi 2,5 mm². Produkt jest przystosowany do pracy w zakresie temperatur od -15°C do 70°C. Przewód występuje w kolorze niebieskim.