Модель: T-HOLD-PS.25-50-50M
Виробник: H-OLD
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Taśma: elektroizolacyjna H-OLD PS.25 50MM 50M
Опис
Taśma elektroizolacyjna H-OLD PS.25-50-50M
Taśma elektroizolacyjna poliestrowa 50mm x 50m, wytrzymałość 5kV
Taśma elektroizolacyjna H-OLD PS.25-50-50M została wykonana na bazie tkaniny poliestrowej wzmocnionej włóknem szklanym, z naniesionym klejem akrylowym. Produkt charakteryzuje się wytrzymałością dielektryczną na poziomie 5kV oraz dużą wytrzymałością mechaniczną na rozciąganie, wynoszącą 380N/cm. Dzięki swoim właściwościom materiał ten wykazuje przyczepność do stali rzędu 6,5N/cm przy wydłużeniu przy zrywaniu wynoszącym 5%.
Wymiary taśmy wynoszą 50mm szerokości oraz 50m długości, przy grubości podłoża 85µm. Kolor taśmy jest naturalny, transparentny. Element jest przystosowany do pracy w temperaturze do 155°C, z możliwością pracy chwilowej do 180°C.
Характеристики
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.