Модель: T-PSW-1080L455
EAN: 4711458120504
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L455
Опис
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L455
Zasilacz laboratoryjny 3-kanałowy, 1,08kW, praca stałonapięciowa i stałoprądowa
Wielokanałowy, programowalny zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L455 zapewnia łączną moc wyjściową do 1,08kW. Urządzenie oferuje trzy kanały wyjściowe: kanał pierwszy o parametrach 80V DC / 13,5A oraz kanały drugi i trzeci, z których każdy zapewnia napięcie 160V DC i prąd 7,2A. Zasilacz wspiera pracę w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, umożliwiając jednoczesny odczyt wartości napięcia i prądu na wyświetlaczu LED.
Komunikacja z zewnętrznymi systemami odbywa się poprzez interfejsy LAN, USB lub analogowy, z pełną obsługą komend SCPI. Zasilacz jest kompatybilny z oprogramowaniem LabVIEW, co pozwala na integrację w zautomatyzowanych stanowiskach testowych. Całość zamknięto w obudowie o wymiarach 214x124x350mm, dostosowanej do pracy w temperaturze otoczenia od 0 do 50°C.