Модель: T-PSW-1080L444
EAN: 4711458120481
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L444
Опис
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L444
Zasilacz programowalny 3-kanałowy 1,08kW, 80V DC / 13,5A
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L444 to programowalne urządzenie wielokanałowe wyposażone w trzy wyjścia, z których każde oferuje napięcie wyjściowe 80V DC oraz prąd wyjściowy 13,5A. Całkowita moc maksymalna zasilacza wynosi 1,08kW. Przyrząd może pracować w trybach stabilizacji napięcia lub prądu, umożliwiając jednoczesny odczyt obu tych parametrów na wyświetlaczu typu LED.
Bezpieczeństwo pracy zasilacza wspierają wbudowane zabezpieczenia nadprądowe OCP oraz przeciwprzepięciowe OVP. Urządzenie zasilane jest napięciem w zakresie 100...240V AC i przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od 0°C do 50°C. Wymiary fizyczne zasilacza wynoszą 214x124x350mm.