Модель: T-PSW-1080L245
EAN: 4711458120467
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L245
Опис
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L245
Zasilacz laboratoryjny 1,08kW, 3 kanały, 40V/80V/160V, interfejsy LAN/USB
Wielokanałowy zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L245 to programowalne urządzenie o mocy maksymalnej 1,08kW, zaprojektowane do pracy w trybie stabilizacji napięcia lub prądu. Konstrukcja oferuje trzy wyjścia o parametrach: 40V DC/27A, 80V DC/13,5A oraz 160V DC/7,2A. Zasilacz wspiera zdalne sterowanie i komunikację poprzez interfejsy LAN, USB oraz analogowy, a także jest kompatybilny z oprogramowaniem LabVIEW i komendami SCPI.
Zasilacz przystosowany jest do pracy w zakresie temperatur od 0 do 50°C i zasilany jest napięciem zmiennym w przedziale 100...240V AC. Kompaktowa obudowa o wymiarach 214x124x350mm pozwala na montaż w systemach rack, co ułatwia integrację w infrastrukturze laboratoryjnej. Produkt jest dostarczany ze złączami w standardzie europejskim.